[ad_1]

از زمان شروع شیوع ویروس کرونا ، آزمایش بسیار حیاتی شده است ، و انگیزه آن افزایش آزمایش و دسترسی به آزمایش در سراسر کشور است. مطابق با پروژه ردیابی COVID، تعداد افرادی که برای COVID-19 آزمایش شده اند در ماه گذشته بیش از 1 میلیون نفر در روز بوده است.

سه نوع آزمایش اصلی ویروس کرونا وجود دارد: آزمایش ژنتیکی ، آزمایش آنتی بادیو یک آزمایش آنتی ژن. اگرچه ، طبق CDC ، دقیق ترین آزمایشات آزمایش های واکنش ژنتیکی یا زنجیره ای پلیمراز (PCR) است ، اما آزمایش های آنتی ژن در حال حاضر تقاضای زیادی دارند ، زیرا نتایج بسیار سریعتر بدست می آیند.

تست سریع چیست؟

این آزمایشات سریع که به آن تست های تشخیص نقطه مراقبت نیز می گویند ، آزمایش های آنتی ژنیک است. آنها به تجهیزات آزمایشگاهی احتیاج ندارند و می توانند در همه جا انجام شوند ، از جمله در خانه. نتایج سریع از نظر تئوری به مردم این امکان را می دهد که بدانند آیا باید خود را منزوی کنند یا از انتقال بیماری جلوگیری کنند.

مارا آسپینال ، استاد تشخیص پزشکی پزشکی در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: “آزمایش های مولکولی RNA ویروس را بررسی می کند.” “آزمایشات آنتی ژن اساساً پروتئین های سطح سلول و آنچه ویروس ترشح می کند را بررسی می کند. ویروس همیشه این آنتی ژن ها را آزاد می کند و آزمایش ها مواد ریخته شده را بررسی می کند تا گفته شود ویروس باید در داخل سلول باشد. “

FDA اولین آزمایشات سریع آنتی ژن را در ماه مه سال 2020 منتشر کرد. برای تجزیه و تحلیل در صورت وجود سواب بینی یا گلو ، به آنها نیاز است فعال عفونت ، فقط در 15 دقیقه نتیجه می گیرد.

تست های سریع چقدر دقیق هستند؟

آزمایش های سریع آنتی ژن ارزان تر هستند و می توانند در عرض چند دقیقه به نتیجه برسند ، اما به احتمال زیاد منجر به نتایج منفی کاذب می شوند.

کارشناسان توضیح می دهند که این به دلیل کاهش حساسیت آن است. حساسیت آزمون به این معنی است که آزمون چگونه می تواند آنها را شناسایی کند s ویروس. (پزشکان همچنین در مورد “ویژگی” صحبت می کنند. این اشاره به این دارد که آزمایش چگونه می تواند آنها را شناسایی کند بدون ویروس.) با توجه به CDC، اولین آزمایش های آنتی ژن مورد تأیید FDA برای استفاده اضطراری ، حساسیتی را در محدوده 84٪ تا 97٪ (و ویژگی 100٪) نشان داد. بنابراین نتیجه منفی هنوز جای تردید را باقی می گذارد.

بنابراین ، پس از نتیجه منفی آزمایش سریع ، قبل از انجام مراحل بعدی ، اگر اغلب توسط ارائه دهندگان خدمات بهداشتی توصیه می شود ، یک آزمایش مولکولی انجام دهید.

دکتر جفری بیرد ، متخصص آزمایشگاه در دانشگاه واشنگتن ، سیاتل ، گفت: “آنچه همه می خواهند این است که این آزمون ارزان ، دقیق و سریع باشد.” “شما فقط می توانید دو تا از آنها را داشته باشید.”

آزمایش های سریع اغلب برای مشاغل ، هتل ها ، فرودگاه ها و افرادی که به محل کار یا تحصیل خود بازمی گردند به عنوان راهی برای شناسایی سریع کسانی که ویروس دارند قبل از ورود به این تنظیمات عمومی استفاده می شود. اما صرف نظر از استاندارد طلای CDC تست PCR است.

از کجا می توان یک تست سریع داد؟

کسانی که علائم COVID را تجربه می کنند یا با کسی که آزمایش وی ویروس مثبت بوده است از نزدیک تماس گرفته اند باید آزمایش شوند. در حال حاضر شش آزمایش آنتی ژن مورد تأیید FDA وجود دارد و بیشتر آنها برای انجام آنها به پزشک متخصص نیاز دارند. FDA توصیه می شود خود را بررسی کنید محلی یا کشور وب سایت های وزارت بهداشت برای آزمایش آزمایشات همچنین می توانید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود در مورد گزینه تست سریع خانه مشورت کنید.

مطمئن نیستید که باید آزمایش شوید؟

اینو نگاه کن نظارت بر خود ویروس کرونا از CDC ، ابزاری تعاملی که به شما کمک می کند تشخیص دهید باید آزمایش شوید یا به دنبال کمک پزشکی هستید.

چند وقت یکبار می توانید سریع تست بزنید؟

آزمایش آنتی ژن می تواند به طور مکرر انجام شود ، بعضی از افراد این آزمایش را دو یا سه بار در هفته انجام می دهند. آسپینال می گوید استفاده منظم از تست های آنتی ژن برای افرادی که با مردم در تماس هستند یا افراد در معرض خطر بسیار ایده آل است.

با این حال ، امروز آزمایشات نسبتاً محدود است. اگرچه گسترش آزمایشات سریع در سراسر کشور افزایش یافته است ، اما توصیه رسمی این است که فقط در صورت مشاهده علائم COVID یا اطلاع از اینکه در معرض آزمایش قرار گرفته اید ، باید آزمایش شوید. بعضی از کلینیک ها در سراسر کشور حتی فقط کسانی را که علائم دارند آزمایش می کنند.

سوزانی فام ، مدیر پزشکی ، در بیمارستان ویس مموریال ، گفت: “اگر کسی در معرض خطر ابتلا به یک بیماری جدی قرار دارد یا با کسی که در معرض خطر ابتلا به یک بیماری جدی است تماس نزدیک داشته باشد ، من فکر می کنم آزمایش منظم هوشمندانه است.” “در شیکاگو ، سلامتی. “برای کسانی که فقط نگران هستند اما سابقه تماس با افرادی که مضطرب هستند و در معرض خطر افزایش بیماری جدی نیستند ، آزمایش منظم می تواند سیستم را تحت فشار قرار دهد و توانایی آزمایش افرادی را که واقعاً به آن نیاز دارند از بین ببرد. سپس. ”

آزمایشات با چه سرعتی انجام می شود؟

به گفته Aspinall ، آزمایشات سریع کاملاً ضروری است. آنها سریع و مكرر طراحی شده اند ، كه در طی همه گیر شدن بیماری قبل و بعد از در دسترس بودن واكسن مجاز حیاتی است.

آسپینال گفت: “نکته جالب و غیرمعمول در مورد این بیماری این است که حداقل 50٪ – برخی می گویند تا 80٪ – افراد مبتلا به این بیماری هستند و هیچ علائم صفر ندارند.” “شما می شنوید که مردم می گویند ،” من در معرض دید قرار گرفتم ، اما احساس خوبی دارم. ” خوب ، بسیار خوب است که احساس خوبی دارید ، اما این بدان معنا نیست که شما آلوده نیستید. بنابراین ما باید سریعتر از این تستهای سریع استفاده کنیم تا سریع بگوییم ، ممکن است احساس خوبی داشته باشید ، اما هنوز هم باید در خانه بمانید. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir