[ad_1]

در ویدئوی اخیر YouTube ، مرد قدرتمند رابرت اوبرست درمورد نکاتی که دوست دارد بداند در اولین فعالیت حرفه ای ورزشی خود صادق بود ، صادقانه صحبت کرد و نکاتی را برای هرکسی که تمرین خود را شروع می کند و از آرزوی رقابت در مسابقات قوی دارد ، ارائه داد. رویدادها (که وی آنها را “جمع ناجوانمردانه دوستانی که دوست ندارید” توصیف می کند).

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

اوبرست اذعان می کند که او معمولاً خیلی دیرتر از آنچه که باید انجام دهد ، از روال معمول آموزش و پرورش ، مانند گرم کردن و خنک کردن مناسب غافل شد. وی گفت: “موارد پشتیبانی بسیاری وجود دارد که من به آنها توجه نکردم و چند سال بعد هنگام جنگ من را گرفت.” “من تمام وقت مردم را داشتم که به من می گفتند ،” تو باید این کار را بکنی “. اطلاعات در آنجا بود ، من فقط از آنها به خوبی استفاده نکردم … کاش وقتی برای انجام توان بخشی ، کارهای مقدماتی ، بخشها وقت می گذاشتم. کارهایی که اکنون می توانم انجام دهم و وقت آن را دارم ، کاش خیلی زود شروع می کردم. “

وی ادامه می دهد: “اینها جوانترین کارهایی هستند که می دانید باید انجام دهید”. “انجام کاردیو ، تمرینات تمرینی ، اعتماد به نفس کشیده و آرام ، مواردی از این دست بسیار مهم است … تلاش برای رسیدن به مرحله بعد روش صحیحی برای انجام این کار نیست.” وی اضافه می کند ، این امر به ویژه در مورد هسته مهم است ، به ویژه برای قسمت تحتانی شکم و دیافراگم. دیافراگم قوی می تواند هر فرد قدرتمندی را از بین ببرد.

وی همچنین صریحاً در مورد چگونگی تأمین معاش و تأمین هزینه های زندگی خود به عنوان یک ورزشکار حرفه ای صریحاً صحبت می کند و اعتراف می کند که “این نعمت” بوده است که توانسته این کار را انجام دهد – حتی در حالی که پس از آسیب دیدگی هزاران دلار برای درمان هزینه می کند. وی گفت: “من در نمایش تجاری به اندازه وزنه برداری خوب بودم و این مهم است.” “اینها چیزهایی است که نمی توانی تعلیم دهی. بچه هایی هستند که از من قویتر هستند ، نمی دانم چرا آنها نمی توانند این کار را بکنند … برای 99 از 100 پسر ، این یک گودال پول است و امیدوارم وقت بخیر باشد. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در نهایت ، اوبرست بر اهمیت نظم شخصی و رانندگی و ورود به ورزش تأکید می کند ، زیرا این چیزی است که شما به آن علاقه دارید ، به جای اینکه به دنبال جایزه باشید.

وی می گوید: “شما باید خود را بشناسید و حاضر باشید فداکاری کنید.” “شما باید مایل باشید شب کار کنید ، روزها تمرین کنید ، هرچه می توانید بخورید ، نخوابید و 3 تا 4 سال پول ندارید. پس ممکن است فرصتی داشته باشید. شاید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir