آموزش قابلیت Reels اینستاگرام؛ ریلز چه تفاوتی با استوری دارد؟ فارنت

این امکان به ما همین قابلیت و امکان را می‌دهد، تا ویدئو سرگرم کننده‌ای بسازیم، که سبب ساز جذب مخاطب بیشتری شود. یکی از از تازه ترین و اما جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که اینستاگرام به تازگی مخاطبان خود را حساس آن شگفت‌زده کرده، ریلز است. اینستاگرام هر یک سری وقت، به امکاناتش گزینه‌های بیشتری طولانی تر می‌کند. آن گاه دکمه Align ظواهر می شود که به شما قابلیت و امکان می دهد قبل از ضبط بعدی موارد مربوط به کلیپ گذشته را تنظیم کنید.
عمومی
از میم‌ها و ویدئوهای خنده‌داری که در ارتباط اهمیت مارک و بیزینس شما ساخته میشوند و یا این که کلیدی آن همسو هستند، نترسید. نوشته 12 طریق کم یاب گزینش مسئله برای تولید محتوا به شما کمک می‌کند وارد ذهن مخاطبان‌تان شده و دغدغه‌هایشان را کشف کنید. در صورتی که برای ایجاد ریلز هیچ ایده‌ای ندارید، به پست‌های دوستداشتنی در داخل شبکه‌های اجتماعی نگاه کنید.
اینستاگرام در هم اکنون حاضر به همه اعضا اذن می دهد ریلزهایی تا 90 ثانیه ساخت کنند. مشابه آزمایش های مختلف، ممکن است بخواهید طول‌های متمایز را برای ریلز آزمایش کنید تا ببینید مخاطب شما به چه چیزی بهترین پاسخ را می‌دهد. یک عدد دیگر از ابزارهای با ریلز اینستاگرام افکت‌هایی میباشد که جلوه‌های زیبایی و بصری دارند و می‌توان اساسی استفاده از سرچ باکس و یا پیشنهادی‌های خود اینستاگرام افکت موردنظر را تعیین کرد .
در ضمن، این امکان در اینستاگرام reels یا حلقه‌ها مضمون‌ دارد. ولی به هر ویدیویی که در آن منتشر کنید، یک reel گفته می‌شود. پس حیاتی این که در کشور ایران به ریلز دارای اسمو رسم شده، در واقع نام هر ویدیو و محتوای آن در شرایط درست، ریل است. در واقع زمانی که ترامپ رئیس جمهور مرزو بوم آمریکا بود، رسمی برای محدودیت به کارگیری کاربران از تیک تاک به وجود آورد.
در (اسم وب سایت اساسی لینک و پیوند کاغذ اصلی) همت کردی نو ترین و مهمترین مطالب را برای شما توضیح دهید لذا ما را دنبال کنید تا از همین دنیای مالامال از تغییر و تحول عقب نمانید. یک عدد از روش‌های موثر به کارگیری از ریلز اینستاگرام پروموت مسابقه‌تان میباشد تا اشخاص بیشتری مسابقه شما را ببینند و در آن کمپانی کنند. در اینجا می‌بینید که خانم الناز گلرخ به وسیله یک ویدیو سرگرم‌کننده و جذاب، مسابقه‌اش را پروموت می‌کند. قبل از به اشتراک گذاشتن محتوای اعضا در اینستاگرام خود، مطمئن گردید که راضی بودن آن‌ها را به جهت بازنشر ویدئوهایشان کسب کرده‌اید. یکی از دیگر از راه‌های تقویت اصالت برند شما به اشتراک گذاشتن محتواهای ساخت شده بوسیله کاربران دیگر است.

وب‌سایت شما فراهم است

با اعتنا به طرز اکران کپشن در پست ها نسبت به ریلزها، به لحاظ می برسد که کپشن در ریلزها از مهم کمتری برخوردار است. ولی اشتراک از طرز زبانه Reels منجر می شود که ویدئوی شما در پروفایل‌ تان و در فید فالوور ها به صورت یک پست معمول اینستاگرام به نمایش درآید. سپس از کلیک بر روی ریلز، باید کلیپ ویدیو مورد نظرتان را گزینش کنید. فقط حواس تان باشد که مدت فیلم نباید بیش از 30 ثانیه باشد و بعد ها آن نیز نباید مربع باشد. آی جی کرب یک وبسایت تخصصی دانلود اینستاگرام که می توانید مهم رفتن به آدرس igcrab.com برای دانلود ریلز استعمال کنید.
از باگ‌های اصلی ریلز این است که ممکن میباشد اینسایت نداشته باشد و نشو ان را ادیت کرد که این موضوعات در مقایسه حساس تأثیر بالای اینگیجمنت در فروشگاه آنلاین فراوان بی‌اهمیت است. روی افزونۀ موردنظر کلیک نمایید و گزینۀ Add to Chrome را انتخاب کنید. همین دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد.

  • سایز ریلز برابر اهمیت سایز استوری و ۱۰۸۰ پیکسل در ۱۹۲۰ پیکسل است.
  • او مهم خرید کردن کفش‌های ساده جردن و رنگ نمودن و کشیدن طراح‌های دیدنی بر بر روی آن‌ها، مخاطبین بخش اعظمی را جذب کرده است.
  • برای دسترسی به Reels، کافی است دوربین اینستاگرام را باز کنید و مورد reels را گزینش کنید.
  • تمامی ریلزهای دانلود شده در صفحه اولیه اپلیکیشن و در بخش DOWNLOADS قابل دسترسی خواهد بود.
  • سپس به عبارتی اطلاعات را به روشی تازه و خلاقانه در ریلز اینستاگرام در اختیار مخاطبین قرار دهید.

در ورقه باز شده در ذیل برگه گوشه سمت چپ بر بر روی try it کلیک کرده تا افکت‌های اینستاگرام را قسمت زیر صفحه مشاهده کنید. بعد ورقه را به سمت راست بکشید تا دوربین اینستاگرام باز شود. عکاسی و ویرایش مستقیم از نحوه تلفن همراه راه خوبی به جهت وصال به بعدها مطلوب و بهینه است. در ضمن به یاد داشته باشید، یک‌پنجم تحت Reels جایی هست که عنوان و بخشی از توضیحات ریلز سناریو دیتا می‌شود. در رخ امکان از قرار دادن موادتشکیل دهنده بصری دارای که میخواهید اشخاص آن را ببینند مانند زیرنویس ویدئو، در این بخش دوری کنید.
برای خروج از حساب کاربری در اینستاگرام در آغاز وارد برنامه شوید. از منو باز شده آیتم Settings را انتخاب نمایید تا وارد تنظیمات اینستاگرام شوید. در جواب به سوال ریلز چیست یا ریلز اینستاگرام چیست ، می بایست بگوئیم ریلز اینستاگرام به ویدیوهای کوتاه،‌ عمودی و تمام صفحه‌ای گفته می‌گردد که حداکثر می‌توانند ۹۰ ثانیه باشند. فعال کردن ریلز اینستاگرام و تولید کلیپ 15 ثانیه ای ریلز یک عدد از بهترین شیوه‌هایی می باشد که به شما امداد مینماید محصولات و خدمات خود را حیاتی ویدئوهای جذاب‌تر و چالش‌های دیدنی‌تر به مخاطبان معرفی کنید. شما مهم به کارگیری از ریلزها، می‌توانید ویدئوهای بامزه و شادی بسازید که نظر هرکسی را به خویش جلب می‌کند. علاوه بر استوری، شما همین قابلیت و امکان را دارید که ریلز اینستاگرام را در فید خود به اشتراک بگذارید.
با این مطلب از منتوریکسهمراه باشید تا همگی چیز را درباره ریلز تازه اینستاگرام به شما بگوییم. نگه داشتن دکمه ضبط یا همان Record و ضبط کردن ویدیویی که قصد دارید به اشتراک بگذارید. ریلز اینستاگرام در هم اکنون حاضر در نسخۀ آزمایشی میباشد و تنها در 50 مرزوبوم فعال شده است. آرم سه‌نقطه را در بالای برگه کلیک کرده و از قسمت انتهای فهرستی که بازدید می‌کنید گزینۀ inssist را کلیک کنید. صفحۀ گوشی خویش را به سمت بالا بکشید و کلیپ 15 ثانیه ای ریلز را قرار دهید.
تجربه نشان داده ریلز اینستاگرام نسبت به سایر ویدیوهای اینستاگرام به مراتب ویو بیشتری می گیرد و همین به مضمون‌ دنیایی نو در مشاجره تبلیغات در اینستاگرام است. ریلز کسب و کارتان را از این رو به آن رو مینماید و منجر ارتقاء فالوور اینستاگرام می گردد و مخاطبان‌تان را یکسری برابرمی‌کند. بدین ترتیب همین مجال فوق‌العاده به جهت عمده چشم شدن در فضای اینستاگرام را به هیچ وجه از دست ندهید.

حتما بخوانید:
49 هدیه آخرین لحظه کریسمس برای او 2020

اپلیکیشن BeReal حریف تازه اینستاگرام!

ریلز اینستاگرام، در به بحران کشیدن تیک تاک در محتوای خلاقانه، از امروز در مرحله جهانی شیوه اندازی می‌شود. همانطور که TechCrunch قبلاً گزارش کرده بود، این خصوصیت در اکنون حاضر در 50 مرزو بوم از گزاره ایالات متحده در دسترس است. همین گسترش نشان می‌دهد که ریلز هم اکنون در بازارهای دارای بین المللی مانند هند، برزیل، فرانسه، آلمان، بریتانیا، ژاپن، استرالیا، اسپانیا، مکزیک، آرژانتین و یک سری بازار دیگر در دسترس خواهد بود.

آموزش چهره ای تغییر مرزوبوم و Region اپل ایدی

در ادامه گفتیم که اصلاً چرا بایستی از ریلز در اینستاگرام به کار گیری کنید و همین عمل چه مزیت‌هایی را به جهت شما دارد. شما تابه‌حال تجربه استفاده از ریلز را دارید؟ خرسند می‌شویم که در ادامه سؤالات خود را مطرح نمایید تا به آنها پاسخ دهیم. آنگاه در نوار پائینی گزینه ریلز را تعیین کنید و ویدئوی خویش را به اشتراک بگذارید. به شما پیشنهاد می دهیم که دوران به اندازه برای ادیت نمودن ویدئو خوب بگذارید.
یکی دیگر از ویژگی‌های ریلز اینستاگرام همین میباشد که شما می‌توانید تمامی بخش‌های ویدئو را هم‌راستا کنید. به کار گیری از ویژگی Align به شما کمک میکند تا ویدئوی خود را اهمیت سایر ویدئوهای قبلی، هم‌راستا و شبیه یکدیگر کنید. علاوه بر این، به امداد همین قسمت می‌توان عزیزان خویش را به ریلز بیش تر کنید. ریلز اینستاگرام نیز همانند تیک تاک مهد ویدئوهای خیره کننده و خارق‌العاده‌ای می باشد که به سرعت دوستداشتنی می‌شوند. از یک ویدئو رقص گرفته تا چالش‌های جسورانه، چشمان خویش را بر بر روی ترندهایی که در هم اکنون ارتقا هستند باز نگه دارید. ساخت محتوا از پشت صحنه کارهایتان، به مخاطبین امداد می نماید تا شما و اهداف کسب‌وکارتان را بهتر بشناسند.

آیا می اقتدار تماشا ریلز اینستاگرام را بالا برد؟

از آنجایی که ریلز حریف جدی تیک‌تاک است، بهتر می باشد درباره شباهت و تفاوت آنان حیاتی هم، صحبت بزنیم. هرجای پیج خود که هستید، یک بار یک بار انگشت خود را از راست به چپ بکشید تا وارد نصیب Story شوید. درصورتیکه می‌خواهید در گزینه ترفندهای استوری اینستاگرام بدانید مقاله تنظیمات استوری اینستاگرام را بخوانید. تفاوت بعدی به نقل از محل ذخیره ریلز شما در حسابتان می باشد که مانند igtv اساسی بخش اختصاصی در برگه پروفایل اینستاگرام است. در خصوص reels هم باید به این نکته اشاره کرد که هدف ساخت آن رقابت دارای Tiktok بود که پیش‌تر چنین امکانی را روی اپلیکیشن خویش داشت. سفارش می شود برای ارتقاء لایک اینستاگرام مقاله ما را مطالعه کنید.

راهنمای خرید غذاساز ؛ معرفی بهترین برند غذاساز

این مورد برای هنگامی که قصد دارید از ترانزیشن‌های یکپارچه به کارگیری کنید، اثرگذار خواهد بود. ولی در درحال حاضر حاضر، همگی ویدئوهای اینستاگرام به رخ ریلز نشان داده می‌شود، به این ترتیب فرقی ندارد طول کلیپ ویدیو کمتر از 1 دقیقه باشد یا این که بیشتر، ویدئو به یک صورت آپلود می‌شود. درصورتیکه پست ویدئویی ریلز می‌گذارید و الگوریتم اینستاگرام دانلود video downloader for instagram را راضی کرده باشید، به اکسپلور خواهید رفت و ازدحام اکثری به پیج شما وارد خواهد شد. رضا مقدری، علم آموخته حوزه علوم کامپیوتر و علاقه‌مند به خبرنگاری در زمینه تکنولوژی است. او سال‌هاست که در عرصه ساخت محتوای آنلاین عمل می‌نماید و باور دارااست فقط محدودیت در مسیر پیشرفت، ذهن انسان است.
در مجموع، reels اینستاگرام امکانات بیشتری نسبت به استوری در اختیار اعضا قرار می دهد. ویدیوهای ریلز به طور اتوماتیک در اکسپلور به اشتراک گذاشته می‌شود. همچنین می توانید آن‌ها را به صورت پست هم منتشر کنید، مثل IGTV. در صورتی که بلاگر، واینر یا این که اینفلوئنسر هستید، اساسی ریلز می‌توانید تعداد فالوورهای خویش را به نحوه چشمگیری ارتقا بدهید. هنگامی‌که چنین امکانی اهمیت چنین قابلیت‌هایی در دسترس شما قرار دارد، چرا نباید از آن به کار گیری کنید؟ اگر نمی‌دانید به چه صورت می‌تواند ریلز گذاشت، نگران نباشید، ما در ادامه آموزش آن را به جهت شما قرار داده‌ایم. شما می‌توانید کلیپ‌های خود را (موضوع آن هر چیزی می‌تواند باشد، اما به وضعیت این که دیدنی و سرگرم‌کننده باشند) به‌صورت ریلز منتشر کنید و مخاطب‌های بیشتری را به سمت ورقه خویش جذب کنید.
ریل معنا های لغوی زیادی داراست البته در این جا به «حلقه فیلم» ترجمه می شود. در واقع به این عامل که همین قابلیت، نوعی امکان ضبط ویدیو در اینستاگرام است، نام آن را ریلز نهاده اند. بهترین ارائه دهندگان سرویسهای ریلز اینستاگرام را در اختیار داریم . همگی حقوق مادی و معنوی همین وب‌سایت وابسته به پرتال می‌باشد و هر گونه نسخه برداری برداری پیگرد قانونی دارد. حالا تنظیمات را بسته و مجدد برنامه instander را گشوده کنید. در صورتی که ریلزتان را در پیش نویس ذخیره کرده‌اید، می‌توانید آن را در سرفصل Reels، در پروفایل خویش پیدا کنید. اهمیت به کار گیری از ALIGN می‌توانید در ریلز مشکلات فیلم‌تان را از فی مابین ببرید. در Reels می‌توانید قبل از شروع فیلم‌برداری تایمر بگذارید تا خود را مهیا کنید.
همانطور که فراتر هم گفتم، ریلز ایده‌ای می باشد که اینستاگرام از شبکه اجتماعی مشهور تیک تاک کپی‌برداری کرده. در صورتی که تا الان کلیدی تیک تاک عمل کرده باشید، می‌دانید که محتواهای همین کانال اجتماعی اهمیت افکت‌ها و موزیک‌های یگانه منتشر می گردند و خود برنامه به اعضا اذن می‌دهد این تنظیمات را روی محتوا اعمال کنند. درواقع اینستاگرام تلاش کرده تا ویژگی‌های مثبت اسنپ چت و تیک تاک را به پلتفرم خویش طولانی تر کند و به این علت فعالیت اساسی آن زیاد شبیه به شبکه‌های اجتماعی ذکر شده خواهد بود. همانطور که شاید می‌دانید، بخش ریلز جواب اینستاگرام به تیک‌تاک است. اگر‌چه اعضا در تیک‌تاک می‌توانند ویدیو‌های ۱۰ دقیقه‌ای هم قرار دهند، اما مدیران اینستاگرام حالا ترجیح داده‌اند مدت دوران ویدیو‌های همین بخش را به ۹۰ ثانیه محدود کنند.
همچنین رقبایتان دارای الگوبرداری از اینستاگرام ریلز همین 28 پیج نابغه در اکنون دزدیدن فالوورهایتان و دریافت 5 برابر تماشا بخش اعظم هستند! ویدئوهای ریلز می‌توانند صرفا در ارتفاع تعدادی روز تبدیل به ترند جهانی شوند و همگی را زیر اثر گذاری قرار دهند. مشاهده بیشتر در اینستاگرام به معنی مخاطب بیشتر، درآمد عمده و در غایت دارای عمده است. پس منتظر نمانید و همین امروز اولیه ریلز خویش را اینستاگرام منتشر نمایید و شاهد نتایج فوق‌العاده آن باشید. ریلز از تازه ترین قابلیت‌های اینستاگرام هست که درحال حاضر در ۵۰ مرزوبوم عالم فعال شده‌است. اما اینستاگرام همین قسم را دیتا که همین قابلیت را به زودی برای کشورهای دیگر هم فعال کند. ممکن است بتوان گفت ریلز اینستاگرام در جواب به Tik Tok و به جهت رقابت حساس آن ایجاد شده است.
همچنین به جهت دیدن آمار مرتبط حیاتی یک ریل تکی، به اندازه میباشد تا به تب ریلز در پروفایل خود بروید و مورد دلخواه را گزینش کنید. سپس روی آیکن سه نقطه در گوشه سمت راست برگه بزنید و Insight را لمس نمایید. ریلز اینستاگرام، تقریباً یک عدد از همین قابلیت‌های نو می باشد که به لحاظ می رسد همه ساختار این کانال اجتماعی را ذیل اثر گذاری خود قرار دیتا است و اما همین تحولات در آینده نیکی چندان بدور نیز عمده خواهند بود.
آیا می خواهید ریلزهای شما به مخاطبین بیشتری نشان داده شود؟ آیا رغبت دارید در اکسپلور دیده شوید؟ راه‌حل دوچندان معمولی است. کافی هست از موضوعات دیدنی و به روز خبر داشته باشید و از هشتگ‌ها، آهنگ‌ها، کلیپ‌های صوتی و جلوه‌های ویژه‌ای که ترند شده‌اند، استعمال کنید. ترند ها می توانند ایده مهربانی برای تولید ریلز اینستاگرام باشند. در تخصص بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی تاکید کرده‌ایم که می بایست مزیت رقابتی مارک یا این که خدمات‌تان را دائما در شبکه‌های اجتماعی بیان کنید. ریلز اینستاگرام فرصتی گوناگون است تا به امداد ویدئوهای خلاقانه، نقطه نظرات و دلایل تمایز خود را به مخاطبین نشان دهید.

حتما بخوانید:
بررسی امکانات رفاهی و مزایای واحد های مسکونی در پروژه برلیان

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma