وقتی که ظرفیت بازیکنان تکمیل شد همه سوار بر یک هواپیما در حال حال حرکت هستند که مسیر مستقیمی را در بالای نقشه حرکت می کند و شما در اینجا باید با چتر نجات خود هرجایی را که خواستید انتخاب کنید و فرود بیایید. در صفحه پرداخت، مبلغ را واریز کرده و بعد از پرداخت روی گزینه تکمیل خرید کلیک کنید. در اینجا قصد داریم هک و چیت بازی پابجی PUBG را بدون روت قدم به قدم به شما آموزش دهیم تا بتوانید بیشتر از این بازی لذت ببرید. در صفحه ی باز شده، یوزرنیم خود را وارد کنید با کلیک بر روی START GENERATOR وارد صفحه ی دیگری می شوید که لینک آن را باید کپی کرده و برای فردی که قصد هک اکانت پابجی او را دارید، ارسال کنید. وقتی وارد ساختمانی میشوید که درهای آن باز است و مهماتی آن جا نیست، یعنی شخصی به تازگی وارد آنجا شده، این احتمال وجود دارد که آن شخص مدتها از آن محل رفته باشد ولی ممکن است که همانجا کمین کرده باشد. به طوری که هماکنون در بازی PUBG Mobile شاهد هفت نقشهی اصلی پابجی هستیم که هر یک از نواحی منحصر به فرد خود تشکیل شدهاند و به طور کامل مشابه همان محیطها در نسخهی اصلی بازی طراحی شدهاند.

خرید اکانت هک پابجی موبایل اما زمان زیادی طول نخواهد کشید که آیتمهای پوششی ابتدایی را در سطوح اولیهی بازی به دست آورید و رفته رفته کاراکتر خود را با آیتمهای جذاب و منحصر به فرد ملبس کنید. چگونه بازی پابجی موبایل را دانلود و نصب کنیم؟ قسمت آخر هک بازی های 64 بیتی در فضای مجازی 64 بیتی است. بخش دوم مربوط به هک بازی های 32 بیتی در فضای مجازی 64 بیتی می شود. دیده شده که سر تلفظ این کلمه در فضای مجازی و اینترنت بحث هایی می شود. برخلاف معادل های دیگری مانند SCUBA یا اسکوبا که معادل Self-Contained Underwater Breathing Apparatus و به معنی غواصی است یا کلمه لیزر که LASER نوشته می شود و مخفف Light Amplification by Simulating Emission of Radiation است کلمه PUBG برای قابل تلفظ بودن طراحی نشده است. کسانی که حسابشان به گوگل پلی متصل می باشد. این بازی یکی از بهترین بازی های گوگل پلی محسوب می شود زیرا حدود 50 میلیون نصب داشته است. این بازی حدودا 40 دقیقه زمان می برد و در نهایت کسی اول خواهد شد که زنده بماند و اگر از یارانتان هم زنده بمانند کسی اول می شود که بیشترین تعداد را از دشمنان کشته باشد. خرید اکانت پابجی موبایل با توجه به تعداد زیاد بازیکنان در این زمینه خرید اکانت پابجی موبایل می توان گفت که روز به روز به روش های خرید و فروش اکانت پابجی افزوده می شود.

اکانت پابجی برای خرید ارزان وقتی زمان زیادی از بازی می گذرد و تعداد بازیکنان کم می شوند جعبه ای قرمز رنگ از آسمان با چتر نجات پایین می آید که حاوی سلاح های بسیار خوبی است که همه سعی دارند خود را به آن جعبه برسانند و سلاح ها را بگیرند. کدهای جدید به طور مداوم از سوی توسعهدهندگان منتشر می شود و تا مدتی هم تاریخ انقضای آن نمی گذرد. اما شایان به ذکر است که بازی پابجی موبایل کاملا به صورت رایگان منتشر شده و بدون هیچ هزینهای میتوانید آن را دریافت کنید. می توانید با توجه به سقف خرید یا حداقل خرید خود از کد تخفیف دیجی کالا برای سفارش بالای 100، 200، 300 یا 500 هزار تومان استفاده کنید و حتی کد تخفیف تا 100 درصد دیجی کالا همراه با ارسال رایگان هدیه بگیرید و کالاهای مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان تر و حتی رایگان تهیه نمایید. اگر به دنبال خرید یوسی پابجی موبایل از وبسایت یوسی پابجی هستید، کار بسیار راحتی خواهید داشت. شما می توانید سفارشات خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ثبت کنید و مجددا در 2 الی 5 دقیقه شاهد واریز یوسی به اکانتتان باشید. در گیر و دار این اتفاقات حتی دانشآموزانی که تخطی میکردند را دستگیر نیز میکردند.

زمانی که مطمئن شدید گوشی شما روت نشده است می توانید به ادامه ی آموزش هک بازی PUBG بپردازید. بازی هایی که محبوبیت جهانی پیدا می کنند و جز بهترین بازی های سال می شوند بسیاری از افراد را بر این فکر وا میدارد تا بخواهند آن را هک کنند و یا در آن تقلب کنند. محتویات عرضه شده در هر فصل جدید بازی پابجی موبایل تنها به پشتیبانی از نقشههای بیشتر خلاصه نشده و در اغلب این فصلها شاهد اضافه شدن محتویات زیادی از جمله سلاحهای جدید، آیتمهای تازه، وسایل نقلیهی متنوع و همچنین مودهای تیمی بیشتر بودهایم. برخی از این فصلها نقشههای جدیدی را به بازی اضافه کردهاند و به مرور زمان شاهد افزوده شدن نقشههای بیشتری از نسخهی اصلی پابجی به این بازی بودهایم. پس از دانلود و نصب برنامه ی Game Guardian آن را باز کنید. بازی PUBG Mobile را باز کنید و سپس به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید، روی تنظیمات کلیک کنید. تصویر پروفایل فعلی خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه می توانید ببینید.

برگرداندن اکانت پابجی با ایمیلاگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اکانت پابجی دارای امفور یخی کیل مسیج لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر