حالا که در این مقاله آموزش سئو اطلاعاتی درباره سئو و روند کار آن به دست آوردید، جهت ارتقای وضعیت سئو و بالا بردن رتبه خود در صفحه نتایج موتورهای جستجو، میتوانید تغییراتی در ساختار وب سایت خود ایجاد کنید. هر چه سرعت وب سایت بیشتر باشد، سرعت مشاهده و ایندکس صفحات آن نیز بیشتر خواهد بود. پانداها از چه محتوایی خوششان نمیآید؟ پانداها شخصیت آرام و کتابخوانی دارند، بنابراین به راحتی میتوانید تصور کنید روزانه تعداد زیادی پاندا در حال خواندن محتوای وبسایت شما هستند. همه ی سئوکاران از مبتدی تا پیشرفته همیشه دوست دارند بدانند وقتی خزنده های گوگل وارد سایتشان می شود و شروع به وارسی سایت می کند چه چیزی می بیند، این نرم افزار برای شما این امکان را فراهم می کند تا بدانید گوگل چه می بیند. همهی ما تجربهی سرچ کردن و سردرآوردن از سایتهای اسپم و بدون ربط را داشتهایم، همانوقتها بود که غول چراغ جادوی گوگل متوجه شد کاربرها همیشه با کلمات کلیدی مشخص خواستهشان را نمیگویند، همان وقتها که گوگل وقتی با یک جمله مواجه میشد دست و پایش را گم میکرد و حتی حروف اضافه را به عنوان کلمات کلیدی به حساب میآورد و تا به خودمان میآمدیم، میدیدیم داریم وسط یک متن بیربط دست و پا میزنیم و هر چند ثانیه هم پیامهای تبلیغاتی مثل مشتهای جانانه به سر و صورتمان میخورد و بعد از سرچ کردن با بدنی کوفته و کتک خورده از پای سیستم بلند میشدیم و به این نتیجه میرسیدیم که گوگل، زبان ما را نمیفهمد و چراغ جادویش از کار افتاده است.

اگر گوگل همان چراغ جادوییست که قرار است کاربرها را به خواستهشان برساند، الگوریتمهایش به عنوان بچه غولهای گوگل، حواسشان هست که چه طور کاربرها را به مسیر درست هدایت کنند. تمرکز اصلی مرغ مگسخوار گوگل، بر مفهوم عبارتهاییست که کاربرها سرچ میکنند. با اینکه شما کنترل مستقیمی بر عوامل سئوی آف پیج ندارید، اما روشهایی وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید شانس خود را برای بهبود سئوی سایتتان افزایش دهید. در برخی کمپین های SEO ، یک نظریه ای وجود دارد که تا زمانیکه یک شرکت روی کلمات کلیدی خاصی بالاست ، نیازی به نگرانی در مورد برند (نام تجاری) نیست. Hi, Tomas Moravek here, Internet Efficiency 2016 Award Winning Digital Strategist, to introduce my brand new, updated, SEO MASTERY Course. ✔ Would you like to get 10k – 100k worth of free SEO traffic every month? MASTER SEO for VOICE & VIDEO Search and gain a VITAL edge for your business with these rapidly growing mediums.

پشت هر کدام از این کلمات و عبارات کلیدی یک درد (Pain) است که ما به عنوان صاحب سایت باید آن را به درمان (Gain) برسانیم. اغلب اوقات وقتی مشتری با یک بودجه محدود به ما مراجعه می کند ، سئو بهترین روش شناساندن نام تجاری است.مخصوصا برای افرادی که دارای محصولات یا خدماتی هستند که توسط مشتری جستجو می شود. وقتی آنها پیش من آمدند و ما مشکلات را برطرف کردیم ، ترافیک (و به طبع آن فروش) از طریق کانال دیجیتال ازخارج از تصور بود.بیشترین ورود کاربران از طریق ترافیک ارگانیک بود. همانطو رکه در قسمت قبل اشاره کردیم H1 از همه مهمتر است و به تبع هرچه اعداد بزرگتر می شوند از اهمیت آن ها برای موتورهای جستجو کاسته می شود. آموزش سئو و انجام آن توسط شما یا یکی از کارمندان راه حل مناسبی برای این دست شرکت ها خواهد بود. ما در این مقاله رایگان آموزش کامل سئو سایت ، تمامی نکات سئو از صفر تا صد را خدمت شما توضیح خواهیم داد.

یادآور این می شوم افرادی که در زمینه سئو فعالیت دارند باید با این الگوریتم ها آشنایی کامل داشته باشند. اما حقیقت امر این است که افراد بسیاری وجود دارند (از جمله خود من) که برای اینکه مطلبی را به طور کامل یاد بگیرند باید به صورت حضوری در یک کلاس شرکت کنند و سئو را از یک متخصص سئو آموزش ببینند. خوب. پس نتیجه میگیریم تنها نوع ساختنش با مدل های دیگر سایت تفاوت دارد که کلا برای طراحی و پیاده سازی سایت کلی روش و حالت میتواند وجود داشته باشد. این الگوریتم میتواند با دیدن هر کلمه، تمام کلمات مترادف و مرتبط با آن را در سریعترین زمان ممکن پیدا کند و با دقت بالا شما را به خواستهتان برساند. در هدرهای H1، H2 و H3 نیز از کلمات کلیدی و یا عبارتهای مشابه به کلمات کلیدی استفاده کنید. بهینهسازی مطلب و محتوای سایت: (Content Optimization) همانطور که پیشتر گفتهشده هر مطلب و محتوایی هدفی را دنبال میکند پس بدیهی است که در یک محتوا که هدف مشخصی دارد از کلمات کلیدی مرتبط استفاده شود بهطوریکه چگالی کلمات کلیدی نه زیاد و نه کم باشد. به یاد آوردن روزهایی که نمیتوانستیم منظورمان را به گوگل بفهمانیم خیلی سخت نیست.

ایندکسر