بعد از انجام اینکار قادر خواهید بود بک لینک رقبا را پیدا کنید و فرصت های بک لینکی جدیدی کشف نمایید. گروه سئو اسمارت با خدمات و انجام بکلینک های دائمی می تواند تاثیر به سزایی در بالا رفتن رنک گوگل سایت شما داشته باشد. یکی از تکنیک های نو در فضای اینترنت سئوی منفی است که با هدف از دست رفتن جایگاه رقبا انجام میشود. اما این اتفاق تنها در سایت شما اتفاق نمیافتد، بلکه در اغلب اوقات در فضای خارج از سایت رخ میدهد. نهتنها مهم است که عبارت جستجوی شما در صدر رتبهبندی موتورهای جستجو قرار بگیرد، بلکه ایجاد اعتماد و القاء حس قدرت و اعتبار نیز اهمیت بهسزایی دارد. طبیعی است که به خاطر سخت بودن بکلینکهای درجهی یک بخواهید از این نوع بکلینکها استفاده کنید، ولی تجربه ثابت کرده است که وقت گذاشتن روی این بکلینکها ارزش چندانی ندارد. در واقع آنها به دنبال پیدا کردن راه های آسیب پذیرند که امنیت کافی ندارند تا بتوانند سوء استفاده کنند. تا زمانی که داخل سایت وضعیت مناسبی نداشته باشه، نمیشه انتظار داشت سئو خارجی نتیجه بخش باشه.

افزایش میزان ورودی کاربر : اگر سایت شما دارای بک لینک های زیادی باشد این باعث می شود که کاربران زیادی با کلیک بر روی لینک شما که در سایت های گوناگون وجود دارد وارد صفحه سایت شما شده و ورودی سایت شما را افزایش دهند. جهت دریافت پکیج های خرید بک لینک و قیمت هریک می توانید با ما در تلگرام در ارتباط باشید. در سرویس بک لینک مکمل ما برای سایت شما 29 بک لینک دائمی از سایتهای بسیار با کیفیت و معروف دنیا با Domain Authority بالا می گیریم. تنها درصورتی که بک لینک طبیعی باشد می توانید نظر گوگل را جلب کنید و رتبه سایت خود را بهبود دهید. ابتدا باید روی فعالیتهای رسانههای اجتماعی خود تمرکز کنید، یعنی باید توجه مشتریان خود را با مطالب جالب، تبلیغات (در صورت لزوم)، نظرسنجیها و گفتگوهایی که علاقهی آنها را به برند شما افزایش میدهد، جلب کنید و ذهن آنها را درگیر برند خود نمایید.

همچنین از شبکه های اجتماعی میتوانید برای یک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنید. برای جمعآوری ایمیل، میتوانید از شرکتهای واسطی که در زمینه فروش ایمیل در حال فعالیت هستند استفاده کنید یا از طریق یک افزونه، هنگام ورود به سایت از مخاطبان ایمیلشان را دریافت کنید. در این بین، شما فقط مطلع هستید که شرکت جدیدی با این مشخصات شروع به کار کرده است ولی با این حال آن قدر نتوانسته شما را تحت تاثیر قرار دهد. بک لینک back link هایی که از وب سایت های گوناگون به وب سایت شما ایجاد میشنود ارزش و اعتبار یکسانی از دیدگاه موتور جستجو گوگل نخواهند داشت. متاسفانه سودجویان بسیاری هستند که با استفاده از این بک لینک ها یک سایت را به سرعت بالا آورده و پروژه را تحویل و بلافاصله اصرار شدیدی به تسویه حساب می کنند. اگر می خواهید مطلبی از سایت دیگر کپی کنید و در سایت خود قرار دهید باید بدانید که موتورهای جستجو مانند گوگل مطالب کپی شده جریمه می کنند. حداکثر سه لینک به یک وب سایت می توانید در هر فایل قرار دهید که بایستی به یک دامنه وب سایت باشد.

وقتی روی آن پیج سئو تمرکز میکنید، در واقع هرکاری که بتوانید انجام میدهید تا وبسایت خود را بهشکل بینظیری ارائه دهید. منظور از سئوی خارجی یا Off-page SEO اقداماتیه که خارج از وبسایتمون (در صفحات دیگر دامنه، سایتهای دیگر و شبکههای اجتماعی) انجام میدیم، تا جایگاهمون رو در نتایج گوگل بهتر کنیم و رنک بهتری بگیریم. موتورهای جستجو از لینکها استفاده میکنند تا تعیین کنند محتوا یا قسمتی از مطالب یک سایت، تا چه حد ارزشمند و قابل استفاده است. هدف شما میبایست خلق لینکهایی به تک تک پستها و صفحات باشد و این لینکها میبایست کاربر را به صفحهی اصلی متصل کنند. برای کسب و کارهای محلی (کسب و کار محلی خدمات و سرویسها را در محل به مشتریان ارائه میدهد)، بخشی از آفپیج سئو، در واقع همان سئو ملاقاتِ رو در رو است. در این پست به این پرسش پاسخ خواهیم داد: سئو آفپیج چیست؟ به همین دلیل برخی افراد برای رسیدن به جایگاه اول در گوگل، با هر روشی سعی میکنن، تا از رقبا پیشی بگیرن و این جایگاهها رو برای خودشون تصاحب کنن.

از طرفی دیگر، آفپیج سئو به شما کمک میکند تا گروهی از بازدیدکنندهها و مشتریهای بالقوه را برای سایت به ارمغان بیاورید. شما میتوانید وبسایتتان را آنطور که میخواهید، بهینهسازی کنید، اما اگر وبسایت شما بهعنوان مقصد و هدفی با کیفیت به دیگران عرضه نشود، به موفقیت دست نخواهید یافت. بنابراين خيلی مهمه که روش SEO On Page به درستی انجام بشه. در سئو کلاه سیاه با استفاده از تکنیک ها، استراتژی ها و روش های خلاف قوانین گوگل و مخرب سعی میشه، رتبه ی وب سایت در صفحه ی نتایج گوگل افزایش پیدا کنه. سئو کار کلاه سفید، فردیه که بر اساس توصیه ها و قوانین گوگل سئو رو انجام میده. بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايی انجام میشه، روش سئوی خارجی شامل تمام ارتقاهاییه که در خارج از وب سايت شما انجام میشه. بلکه بین این دو روش سئو انجام میده.

وقتی اینفوگرافیک شما آماده شد، وقت انجام کار است. وندی پیرسال می گوید: گوگل وقتی عاشق سایت شماست که کاربران عاشق سایت ما باشند. اینها تمام عواملی هستند که به رتبهبندی شما کمک میکنند. لینکها همانند چسبی عمل میکنند که وب را بهصورت منسجم کنار هم نگه میدارد. هر چیزی که درست به نظر برسد برای درست بودن است خیلی صحیح است که درست باشد. لب کلام : سعی کنید به جای اینکه فقط در بخش دیدگاه ها و انجمن ها برای خود بک لینک درست کنید زمان و هزینه خود را بر روی چند رپرتاژ آگهی بگذارید تا هم سایتتان پنالتی نشه و هم سریعتر از چیزی که فکر میکنید بهبود رتبه در صفحات جستجو داشته باشید . درست است که ما گفتیم اصلی ترین راه بهبود رتبه از طریق سئوی خارجی، بک لینک است اما این تنها راه نیست! این نوع بک لینک قدرتی معادل با چند رپورتاژ را به صفحه هدف شما منتقل می کند.در علم سئو ( بهینه سازی موتورهای جستجو) از روش های مختلفی برای بهبود رتبه سایت های هدف استفاده می شود که یکی از برجسته ترین روش های این روزها بک لینک PBN است.

اونها فقط با روش هایی که مورد پسند و تایید گوگل نیست، رتبه ی سایت رو در موتورهای جستجو بالا میبرن. بخاطر داشته باشید که حتی بهترین سایت ها بدون مخاطب و خریدار ارزشی برای مدیران این سایت ها نخواهند داشت. باید روی ساخت لینک خود، نام برند و معرفی آن تمرکز کنید تا بتوانید بهترین بهره را از سئو ببرید. وبسایت شما باید بهعنوان بهترین نتیجهی جستجو ظاهر شود، نهتنها از لحاظ محتوایی و فنی، بلکه در واقعیت هم باید همینطور باشد. این لینک ها نه تنها نمی توانند موجب شوند که شما رتبه خوبی در رتبه بندی های گوگل کسب کنید، بلکه ممکن است موجب شود که شما از جانب گوگل جریمه شوید. اما خیلی از کوتاه کننده های لینک با جست و جو در گوگل پیدا نمی شوند. هرچند این آفپیج سئوها اغلب در سایتهایی خارج از سایت شما نمایش داده میشوند، اما به آنها نیاز دارید.

2. با توجه به اینکه بک لینک رپورتاژ از طریق یک متن کاربردی و هدفمند ایجاد میشوند، به مراتب تاثیر بیشتری از یک بک لینک پروفایلی یا سایت واید دارد. از سایتهای فروش بک لینک خریداری شدهاند. همچنین می خواهید لینکهایی به سایتهای فوق العاده معتبر (نه ویکی پدیا) که مربوط به موضوع شما هستند بدهید ، به این طریق سایت شما قابل اعتماد تر و طبیعی تر به نظر می رسد. درسته که در لحظه جایگاه خوبی در گوگل پیدا میکنین، اما استفاده ی مداوم از سئو کلاه سیاه، به جایگاه شما در گوگل شدیدا آسیب میزنه و گوگل شما رو جریمه خواهد کرد، که جبرانش به زمان و انرژی زیادی احتیاج داره. اگر گوگل متوجه ی استفاده ی شما از سئوی کلاه خاکستری بشه، شما رو جریمه میکنه. چنانچه نگران رتبهبندی سایت خود هستسید، باید بدانید که استفاده از لینکهای باکیفیت و معتبر، یک تاکتیک عالی محسوب میشود. با تحقیق و بررسی به ساخت مطالب عالی اقدام کنید. ممنون. برای آشنایی یه مبتدی مثل من عالی بود.

ایندکسر