رفع عیب۴- سوراخ های مشعل را با دقت توسط یک میله باریک یا برس تمیز کنید.نازل پیلوت را تمیز یا تعویض نمایید. اجاق گاز یکی از وسایل ضروری آشپزخانه است که باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. برای دریافت خدمات تعمیرات اجاق گاز اخوان در منزل و محل در انواع مدل ها با تعمیرگاه کاراسان تماس حاصل نمایید. تعمیرات اجاق گاز پیلوت در محل با درخواست شما به صورت شبانه روزی قابل انجام است. نصب ، تعمیر و سرویس اجاق گاز ، فرگاز و فرتوکار برقی و گازی اخوان در تهران ، کرج و البرز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می شود.

تعمیرگاه کاراسان با استفاده از متخصصین و تعمیرکار باتجربه و حرفه ای اجاق گاز در انواع برندهای از جمله اجاق گاز استیل البرز را در محل و منزل تعمیر می کند. با مشاور نصب یا تکنسین متخصص تماس بگیرید. تکنسین متخصص اجاق گاز ابتدا سعی می کند سرویس قطعات اجاق گاز بوش را انجام دهد و اگر قابل تعمیر نبود تعویض قطعات اجاق گاز بوش را انجام دهد که از قطعات فابریک و اصل اجاق گاز و فر استفاده می کند. علت۱ مقدار گازی که به پیلوت می رسد کم است.

رفع عیب۳- پیلوت را روشن کنید. عیب۲- پیلوت خاموش می شود. عیب۱-پیلوت خاموش می شود. تعویض این قطعه در اجاق گاز در صورت خرابی، مشکل پابدار نبودن شعله را رفع می کند. اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به تعمیرکار و نصب و سرویس اجاق گاز ، گاز رومیزی و صفحه ای ، اجاق گاز فردار یا فر توکار دارید که دچار مشکل و خرابی شده است، نگران نباشید.

اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به تعمیرکار و نصب و سرویس و هزینه تعمیر و تعمیرات اجاق گاز ، گاز رومیزی ، اجاق گاز فردار تکنوگاز دارید که دچار مشکل و خرابی شده است، نگران نباشید. با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافقشده اخذ نخواهد شد. کاراسان با متخصصین مجرب در سرتاسر مناطق تحت پوشش خود، خدمات اجاق گاز و فرگازهای تمامی مدل ها از قبیل مبله، رومیزی و توکار را در سریعترین زمان ممکن ارائه می نماید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت اجاق گاز سه شعله ترموکوپل دار.

ایندکسر