[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلر برای ماندالوریایی فصل 2.


بعد از ماندالوریایی انجام یک فصل 11 بو-کتان را تحریک می کند برای اولین بار در زندگی واقعی Ahsoka Tano ، شاید محبوب ترین قهرمان اکشن بی جان (قبلا) بی روح جنگ ستارگان، این نمایش چند هفته بعد دنبال شد. آسوکا (در اولین زندگی خود توسط روساریو داوسون بازی کرد) در یکی از بهترین قسمت های تا به امروز با تمرکز بر روی او و سیاره Corvus ، در The Jedi ، اولین بار حضور داشت.

و خوب ، راه دیگری برای بیان آن وجود ندارد: اپیزود حاکم است. Asoka در طول اپیزود به انواع الاغ ها لگد می زند. ما نه تنها اولین نوع خود را بدست آوردیم ماندالوریایی اقدام یک زره چراغ ، اما ما یک محبوب قدیمی (Ahsoka) را دیدیم که با محبوب مورد علاقه ما (Mando) همراه شد تا برخی از افراد بد را از بین ببرد. ناگفته نماند از دوئل آسوکا با قاضی دادگاه که با دوئل مانتو به سبک کلینت ایستوود در دهکده قطع می شود. کاملاً بد است. خواهیم دید که آیا Asoka با پیشرفت سریال دوباره ظاهر می شود – او به طور واضحی با Baby Yoda یا Grog ارتباط دارد – اما این قسمت کاملاً کاتارتیک بود و تماشای آن به تنهایی انجام می شد.

گمانه زنی هایی که Asoka روی آنها ظاهر می شود ماندالوریایی سال گذشته وقتی آسوکا به سریال بازگشت بزرگ شد Star Wars: The Clone Wars در آخرین قسمت هایش آسوکا برای اولین بار در انیمیشن با جهان جنگ ستارگان آشنا شد جنگ های کلون این فیلم در سال 2008 ساخته شده و از آن زمان با نور دوتایی برای شمشیر به یکی از طرفداران علاقه مندان تبدیل شده است. (طرفداران او را خیلی دوست دارند ، صفحه Wookieepdia او تقریباً دو برابر صفحه ویکی پدیا برای رهبران دنیای واقعی است.)

که در ماندالوریایی در فصل یازدهم ، بو-کاتان پس از ذکر بازگشت کودک (کودک یودا) به جدی ، در مورد آسوکا به ماندو می گوید. این ذکر باعث شد Ahsoka Tano اولین جدی ای باشد که در این سریال با نام درباره او صحبت شده است – هرچند به نظر می رسد آینده نمایش ممکن است حادثه ای تحریک کننده باشد و منجر به بیشتر شدن Jedi در نمایش شود.

Jedi یک موضوع کاملاً دست نیافتنی بود ماندالوری ها کهکشانی که پس از سقوط امپراتوری به دست جدی (به ویژه لوک اسکای واکر) ایجاد شد. ظاهراً ویژگی این درگیری کهکشانی (شاید بتوان گفت جنگ ستارگان) هرگز به بیشتر ساکنان این کره خاکی نرسیده است و ماندو بارها گفته است که حتی هرگز نام جدی را هم نشنیده است. (کهکشان بدیهی است که به یک سیستم اطلاعات بهتر خبری نیاز دارد.)

اما به نظر می رسید که بعد از جدی ، اوضاع به سمت دیگری در حرکت است. در اینجا آنچه شما باید در مورد ریشه های Ahsoka بدانید وجود دارد ماندالوریایی حرکت به جلو

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

آسوکا تانو سقوط آناکین بود

تانو که در سیاره مراتع شیلی متولد شد ، برای آموزش به معبد جدی کوروسکانت آمد. در آنجا او به عنوان شوالیه جدی آناكین اسكای واكر به عنوان شاگرد پادوان یا جدی خود منصوب شد. او در طول جنگهای کلون در کنار آناکین جنگید ، اما اندکی بعد از ساختار رسمی جدی دور شد. در یک بمباران قرار گرفت و توسط جدی بسته شد. اگرچه شورای جدی نام او را پاک کرد و پیشنهاد کرد دوباره به او بپیوندد ، اما او امتناع ورزید و خود را زد. بعداً هنگامی که امپراتوری قدرت را بدست گرفت ، توسط لژیون خود خیانت شد. سپس تانو مرگ خود را جعل کرد و به زیر زمین رفت و برای جنبش اولیه شورشیان کار کرد. در اینجا او با دارت ویدر روبرو می شود.

mh mvp

برای دسترسی به محتوای سلامتی مردان ، از جمله برنامه های غذایی برای تمرین ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

پس از وقایع اصلی جنگ ستارگان سه گانه ، تانو با سابین رن ، ماندالوریایی ، به هم پیوست. مثل آسوکا ماندالوریایی ظاهر تأیید می کند ، او هنوز هم به آناکین بسیار فکر می کند ، با وجود چرخش او به سمت تاریک – او آن را به عنوان یک داستان هشدار دهنده و یک داستان که باید از هرگونه احتمال تکرار جلوگیری کند ، درک می کند.

مرگ آسوکا تانو هنوز یک راز است جنگ ستارگان کانن

جایی در این بین بازگشت جدی و ظهور Skywalker ، تانو به نوعی وارد این دنیای مبهم روحیه جدی می شود ، جایی که آنها قادر به برقراری ارتباط با جدی زنده هستند. در آخرین نبرد ری با زامبی Palpatine در ظهور Skywalker ، او صدایی را می شنود که برخی طرفداران آن را Tano توصیف می کنند. از آنجا که این فیلم یک فیلم کانون است ، می توانیم فرض کنیم که تانو قبل از وقایع آخرین سه گانه درگذشت – بنابراین شاید جایی در حوادث ماندالوریایی. امیدواریم این اسپویلر سریال نباشد ، اما وجود دارد.

ahsoka tano

لوکاس فیلم


ظاهر Asoka Tano مدت هاست که وجود دارد ماندالوریایی

جنگ های کلون Dave Filoni (همچنین نویسنده فیلمنامه و کارگردان فیلم) ماندالوریایی) قبلاً در مورد تمایل خود برای درگیر کردن تانو در کنش زنده صحبت کرده است. وی در مورد ظاهر بالقوه تانو در پاسخ گفت:

شخصیتی مانند این ، آنها می توانند در هر محیطی زندگی کنند. این فقط در مورد داستان گفتن است. بنابراین ، اگر سابقه خوب و دلیل خوبی وجود داشته باشد ، می تواند در هر رسانه ای شکل بگیرد یا شکل بگیرد. . . . بنابراین شما هرگز نمی دانید. از همه مهمتر ، آیا داستان خوبی وجود دارد و چقدر می توان کاری را انجام داد؟

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir