[ad_1]

ماسک صورت آدیداس

عکس با مجوز از خرده فروشان

اگر سال گذشته از شخصی س askال کنید که بیشترین دنبال کننده در سال 2020 است ، به هیچ وجه کسی نمی تواند ماسک صورت را پیشنهاد دهد. اما در صورت بروز اتفاقات غیرمنتظره ، ما همچنان بهترین ماسک های صورت را از مارک های مورد علاقه خود دنبال می کنیم تا ایمن ، شیک و راحت باشیم. موانع محافظتی که زمانی برای نمایش های پزشکی اختصاص داشت اکنون به یک کمد لباس تبدیل شده است. در حالی که ماسک ها به منظور عملی اجباری کاهش سرعت گسترش COVID-19 عمل می کنند ، این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند ظاهر خوبی داشته و احساس خوبی داشته باشند.

اگر می خواهید سبک و راحتی بیشتری در سفر از راه دور اجتماعی خود بیاورید ، خوش شانس هستید. آدیداس فقط محبوب ترین ماسک های صورت خود را بازیابی کردند. آنها با نشان نمادین آدیداس در سه راه تزئین شده اند ، این سبک براق سیاه و سفید یا آبی برای هر مناسبتی اسپرت و جذاب به نظر می رسد. چه در حال انجام سفارشات باشید ، چه در خارج از خانه در رستوران مورد علاقه خود شام بخورید یا یک تمرین سریع را فشار دهید ، این ماسک همچنان یک همراه عالی است.

زیبایی شناسی عالی فقط بخشی از معما است. این ماسک ها با دو لایه پارچه قابل تنفس ساخته می شوند و بر خلاف برخی دیگر از پوشش های صورت موجود در بازار ، شما را دچار لکنت خواری نمی کنند. و این ماسک صورت آدیداس با برخی از مواد بازیافتی ساخته شده است. شبح اندکی شیب دار تناسب اندام و ایمنی را ارائه می دهد ، در حالی که حلقه های گوش الاستیک راحتی زیادی را ارائه می دهند. بهتر از همه؟ می توانید این ماسک ها را در لباسشویی بیندازید تا بتوانید آنها را بارها و بارها بپوشید.

امروزه تقریباً هر مارکی تکرار ماسک صورت خود را به فروش می رساند. با این حال آدیداس سه بسته را به قیمت 20 دلار به فروش می رساند. (از اکثر ماسک های تک ارزان تر است!) اما عجله کنید! ما انتظار نداریم که آنها مدت طولانی تری در انبار بمانند. خواه به دنبال مقادیر زیادی باشید و یا فقط می خواهید افتخار خود را در آدیداس نشان دهید ، می توانید بسته ای را نیز به سبد خرید خود ، stat بدست آورید.

کاورهای صورت آدیداس – 3 عدد

برای خرید بیشتر آدیداس با slickdeals خرید کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر