[ad_1]

 • پیروان QAnon نظریه توطئه غلط و خطرناکی را درباره دارویی به نام آدرنوکروم منتشر کردند.
 • این تئوری حاکی از آن است که سیاستمداران لیبرال و “نخبگان” هالیوود خون کودکان را برای استخراج این دارو برای منافع روانگردان و طولانی کننده زندگی جمع می کنند.
 • اگرچه کاملاً غیر واقعی است ، اما این نظریه گسترده است و پیروان QAnon اکنون در میان اعضای کنگره شمرده می شوند.

  طرفداران گروه راست افراطی QAnon در حال انتشار یک نظریه توطئه خطرناک مبنی بر اینکه خون کودکان ربوده شده توسط نخبگان لیبرال برای دارویی به نام آدرنوکروم جمع می شود ، که به گفته آنها تجربه روانگردان است و حتی نوید دهنده جاودانگی برای کسانی است که آن را مصرف می کنند.

  گرچه این مسخره به نظر می رسد ، تئوری توطئه آدرنوکروماتیک در گذشته فراتر از چشم خون آلود محققان در YouTube و فرهنگ اصلی جریان پیدا کرده است ، مانند زمانی که دکتر فیل زنی را در برنامه خود معرفی کرد که ادعا می کرد دختر گمشده اش است برای ماده شیمیایی ربوده و شکنجه شد.

  و اگر از خود می پرسید که چرا توجه به این نوع موارد مهم است ، خوب ، بیایید با این واقعیت شروع کنیم که بیش از دوازده نامزد کنگره مطالب QAnon را به اشتراک گذاشته اند یا حتی در نمایش های QAnon ظاهر شده اند. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، نشانه هایی از افزایش تأثیر این گروه وجود دارد.

  بیایید توضیح دهیم که آدرنوکروم چیست ، QAnon چیست خواستن شما معتقدید که هست اما هست قطعاً اعتقاد به چنین اطلاعات غلطی چه ضرری دارد.

  آدرنوکروم چیست؟

  آدرنوکروم ماده شیمیایی است که محصول جانبی آدرنالین است. معلوم شد شما مجبور نیستید کودکان را ربوده و خون آنها را تخلیه کنید. در حقیقت ، بسیاری از تأمین کنندگان مواد شیمیایی قابل اعتماد وجود دارند – که متأسفانه ، ما آنها را که می فروشند متصل نخواهیم کرد.

  از اوایل دهه 1950 دانشمندان اظهار داشتند که آدرنوکروم باعث اسکیزوفرنی می شود. به گفته یک محقق ، ویتامین C مگادوز مصرف کنید و آدرنوکروم همراه با اسکیزوفرنی باید ناپدید شود. این … کار نمی کند ، افسوس.

  با این وجود ، فقدان علم واقعی مانع از آن نشد که آدرنوکروم به اندازه کافی خنک شود و به دارویی کلاسیک مانند Aldous Huxley تبدیل شود. درهای ادراک و آنتونی برگس نارنجی با ساعت کار.

  منبع افسانه ای مبنی بر اینکه شما باید آدرنوکروم را از یک جسد بدزدید ، به یک صحنه خنده دار برمی گردد ترس و انزجار در لاس وگاس، كه در آن دكتر گونزو ، “وكیل” هانتر S. تامپسون ، می گوید آدرنوكروم “باعث می شود مسكالین خالص مانند آبجو زنجبیل به نظر برسد.” بعدا توضیح داده شد كه “فقط یك منبع برای این موارد وجود دارد – غده آدرنالین. بدن انسان . “اشتباه کردن آسان است ، اما لطفاً این را بدانید ترس و انزجار در لاس وگاس مستندی نیست که از تصاویر بایگانی وقایع واقعی ساخته شده باشد.

  QAnon آدرنوکروم را در نظر می گیرد؟

  به طور خلاصه ، پیروان QAnon معتقدند که در حالت عمیق عملیاتی به نام Q وجود دارد و Q پیام های مخفی به نام “قطره های Q” می گذارد. برخی معتقدند که Q جز JFK ، جونیور نیست که امروز بسیار زنده است و باید ماه اکتبر ما را به عنوان نامزد ترامپ متعجب می کرد. (او نمی باشد.)

  جوزف پیر ، سرپرست رئیس جمهور ، گفت: “یک نظریه اصلی توطئه در جنبش QAnon این است که طرفداران عمیق لیبرال های کودک دوست شیطان در پشت حلقه بین المللی قاچاق کودکان هستند.” . “جنبه افراطی تر این نظریه این است که آنها آدرنوکروم را از کودکان جمع آوری می کنند و سپس آن را خود به عنوان نوعی جوشانده از جوانی استفاده می کنند.”

  همانطور که گزارش شده ، آن را از زبان خودشان می شنوند جناح راست را تماشا کنید، لیز کروکین ، نظریه پرداز توطئه در یک ویدئو می گوید: “آدرنوکروم دارویی است که نخبگان آن را دوست دارند. این از کودکان ناشی می شود. این دارو از غده هیپوفیز کودکان شکنجه شده استخراج می شود. فروخته شده در بازار سیاه این داروی نخبگان است. این داروی مورد علاقه آنها است. “

  دیگر نظریه پردازان توطئه QAnon ، که ما با پیوند دادن به اینجا دیگر آنها را تبلیغ نخواهیم کرد ، از آدرنوکروم استفاده می کنند تا دلیل این همه کودک گمشده در جهان را توضیح دهند. آنها همچنین ادعا می كنند كه هیلاری كلینتون و دستیار سابقش هما عابدین در یك نوار گرفتار شده اند تا صورت كودك را پاره كرده ، آن را به عنوان ماسك بپوشند و خون وی را بخورند تا دچار آدرنوكروم شود. (بله واقعا.)

  چرا مهم است که کسی معتقد باشد این توطئه واقعی است؟

  یک گفته قدیمی وجود دارد که شما هرگز نباید آنچه را که احمقانهانه قابل توضیح است به کینه توزی نسبت دهید ، اما در مورد QAnon ، تئوری های توطئه آنها کمک بزرگی به هر دو است. پیر گفت: “QAnon هم از بی اعتمادی محافظه كارانه نسبت به لیبرال ها و هم از گسترش گسترده اطلاعات غلط استفاده می كند.”

  تفاوت با QAnon این است که نظریه توطئه معطوف به حزبی است که قدرت را در دست ندارد. مارک فنستر گفت: “نکته عجیب این است که این نوع تئوری های توطئه راست گرایان بیشتر هنگامی رخ می دهد که یک دموکرات در کاخ سفید باشد – به عنوان مثال ، در جنبش شبه نظامی دهه 1990 ، که تحت تأثیر انتخاب جورج دبلیو بوش کم رنگ می شود.” درست در UF و نویسنده نظریه های توطئه: راز و قدرت در فرهنگ آمریکا.

  اعتقاد بر این است که نخبگان لیبرال به جای اینکه فقط برای محل کار به اورگن بروند ، خون نوزادان مرده را می نوشند ، ممکن است ناراحت کننده باشد ، اما برای برخی فقط بخشی از یک معمای بزرگ است که آنها با دوستانشان حل می کنند تا از شر افرادی که متنفرند ، خلاص شوند. .

  برایان هوستون ، مدیر مرکز بحران برای بلایا و جوامع در دانشگاه میسوری گفت: “تئوری های توطئه می توانند مانند مواد مخدر باشند.” “اگر آنها از نظر روانشناختی کاری برای شما انجام می دهند ، شما اغلب برای گرفتن تصمیم خود بیشتر و بیشتر از آن نیاز دارید. بنابراین تئوری های توطئه فقط جنون آمیزتر و دیوانه تر می شوند. “

  مسئله این است که اعتقاد به چیزی مثل آدرنوکروم و Q می تواند به عمل یا بی عملی تبدیل شود. “ایمان به اطلاعات غلط و مهمتر از همه ، اقدام بر اساس اطلاعات نادرست ، همیشه دارای خطر است. وقتی صحبت از اطلاعات نادرست در قالب تئوری های توطئه می شود ، این خطر می تواند جلوگیری از واکسیناسیون ، شیوع سرخک یا فقدان COVID-19 باشد. “

  “افراط گرایی QAnon به این معنی است که خشونت همیشه ممکن است. Pizzagate این را نشان می دهد ، “هوستون با اشاره به مردی كه تیراندازی كرد ، افزود و خدا را شكر كه او هیچ كسی را در یك پیتزا فروشی در واشنگتن دی سی نكشت ، زیرا او معتقد بود كه یك حلقه سكس بچه در آنجا كار می كند.

  پیر گفت ، اما خطر حتی رایج تری برای افرادی که به تئوری های توطئه مانند جمع آوری آدرنوکروم و شکار اینترنت برای قطره Q اعتقاد دارند ، وجود دارد.

  “افرادی که به سوراخ خرگوش QAnon می افتند ، معمولاً از زندگی واقعی ، شغل ، روابط اجتماعی خود غافل می شوند و به نفع گذراندن ساعتها و ساعتها در اینترنت هستند و به نوعی جنون خود رادیکالیزه در مورد وضعیت جهان تبدیل می شوند ، که متناقض نیست. با واقعیت “

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir