[ad_1]

آیا تا به حال ماکت خود را در مورد چراغ برق Luke Skywalker خواسته اید؟ اگر شما جنگ ستارگان طرفداران که احتمال دارد پاسخ مثبت باشد نه منفی ، و مطمئناً می توانید یکی را از وب سایت دیزنی انتخاب کنید اما می توانید تماشا کنید که آدام Savage همانند دقیق چراغ برق Luke را می سازد و با وحشت و آرامش خیره می شود چرا که در یک روز به هدف خود می رسد.

به نظر می رسد که فیلم یوتیوب Savage اولین بار نیست که شمشیر لوک را می سازد. در واقع ، او اولین کار خود را در اواسط دهه 1990 پس از بازدید از نمایشگاهی در لوکاس فیلم انجام داد. طبق این ویدئو ، وی اولین کار را در وقت ناهار خود هنگام کار برای وی انجام داد افسانه ها همبازی جیمی هاینمن (nbd ، فقط در هنگام صرف ناهار یک زره چراغ درست می کند). چند هفته پیش به لطف یک نمایش و داستان در مورد این خلاقیت اصلی ، مشترکان او از او خواستند که یکی دیگر از صفرهای سریال “یک روز ساخته شود” را انجام دهد و او متعهد شد.

برای ایجاد ماکت جدید ، Savage تصمیم گرفت از تمام ابعاد و جزئیات دقیق چراغ برق Skywalker که اکنون قابل دسترسی است استفاده نکند. در عوض ، او این سلاح را به همان شیوه ای که در دهه 90 انجام داد ایجاد کرد: فقط از طریق عکس و استفاده از ابعاد و اطلاعاتی که می توانست در سایت های حراج پیدا کند.

اما آیا Savage قادر است ماکت دقیق چراغ برق Luke Skywalker را که در دهه 1990 ساخته است ، دوباره از نو بسازد؟ برای پی بردن ویدئو را تماشا کنید.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر